تسهیلات ویژه پارکینگ دوچرخه؛ دوچرخه بندها (رک ها) برای فضای داخلی

تسهیلات ویژه پارکینگ دوچرخه؛ دوچرخه بندها (رک ها) برای فضای داخلی

انواع  دوچرخه بندها (رک دوچرخه) برای فضای داخل - مورد مصرف در منازل، ادارات

دوچرخه ها وسایل خوش ساخت و کم حجمی برای شهرها و خانه ها هستند. اگر پارکینگ یا کاراژ ندارید و نمی خواهید دوچرخه ها را  بیرون از آپارتمان نگهداری کنید، پس نیاز به یک دوچرخه بند یا رک دوچرخه دارید تا در فضای داخلی آپارتمان آن را پارک نمایید. دوچرخه بند هایی که در فضای داخلی مورد استفاده قرار می گیرند بسیار متنوع هستند. در ادامه به برخی از مدل های این دوچرخه بند ها اشاره خواهیم کرد:

1- یکی از ساده ترین دوچرخه بندها می باشد که روی دیوار نصب می شود و تایر جلوی دوچرخه داخل آن قرار می گیرد و به دلیل خاصیت انعطاف پذیری که دارد می توان دهانه آن را کم و زیاد نمود.

دوچرخه بند2- این نوع دوچرخه بند (دوقلو) از لحاظ ایمنی شرایط بهتری را دارد و می توان چرخ دوچرخه را در آن قفل نمود. این دوچرخه بند پایین دیوار نصب می شود و فاصله بین دوچرخه ها به گونه ای است که  از برخورد بین آنها جلوگیری می نماید تا مانع از ایجاد خش روی دوچرخه ها شود.

 

3- در این نوع دوچرخه بند که بر روی دیوار وصل می شود قلابی وجود دارد که چرخ جلوی دوچرخه به آن وصل شده و دوچرخه به صورت عمود بر روی دیوار قرار می گیرد. این نوع از دوچرخه بند برای دوجرخه های تا وزن 22.7 کیلوگرم مناسب است، در غیر این صورت دوچرخه های با وزن بالاتر فشار بیشتری تحمل خواهند کرد و ممکن است فرم دوچرخه  در دراز مدت دچار مشکل شود.4- در این نوع دوچرخه بند، دوچرخه در کنار دیوار و زین دوچرخه روی دوچرخه بند قرار می گیرد. این روش به دلیل قرار گرفتن دوچرخه در کنار دیوار جای کمی را اشغال می نماید.5- تسمه های قابل تنظیم در این دوچرخه بند اجازه می دهد که دوچرخه های جاده، دوچرخه های کوهستان و سایر دوچرخه های مدرن به راحتی در این نوع رک قفل شوند.6- این نوع دوچرخه بند مجهز به یک قلاب هیدرولیکی است که چرخ عقب یا جلوی دوچرخه در قطرهای مختلف می تواند در این قلاب قفل گردد. این دوچرخه بند نیز قابل نصب روی دیوار می باشد.7- این نوع از دوچرخه بندها قادرند تا در یک فضای کم دو دوچرخه را نگهدارند. این نوع از دوچرخه بند بر روی دیوار پیج می شود و بدنه دوچرخه روی دوچرخه بند قرار می گیرد.

پارکینگ دوچرخه

8- این دوچرخه بند شامل دو قلاب و لوازم جانبی می باشد. سهولت در جابجایی در این نوع از دوچرخه بند می تواند مورد توجه برخی از افراد قرار بگیرد.
پارکینگ دوچرخه

9- این نوع از دوچرخه بند به کف و سقف متصل می شود و به دلیل داشتن تعادل کافی، متناسب با ارتفاع سقف می توان تا چهار دوچرخه به آن متصل نمود.

پارکینگ دوچرخه

10- این مدل سقفی برای صرفه جویی در فضا و هزینه و به جهت متصل شدن چندین دوچرخه مورد استفاده قرار می گیرد. در این حالت دوچرخه ها روی قلاب ها قرار می گیرند و با ریل های موجود می توانید آنها را جابجا نمایید.

پارکینگ دوچرخه
* نام و نام خانوادگی:
* پست الکترونیک:
* متن:
* کد امنیتی: