معرفی مهندسین مشاور رهیافت

مهندسین مشاور رهیافت اندیشه فردا  فعالیت خود را در سال 1380 با هدف ارایه خدمات مشاوره در زمینه‌های مهندسی و برنامه‌ریزی حمل و نقل، مهندسی ترافیک و مهندسی راه آغاز کرد و در ادامه دامنه فعالیت‌های خود را به سایر زمینه‌های مرتبط حرفه ای گسترش داد.
این شرکت از ابتدا، پایبندی به اخلاق حرفه‌ای، ارایه کار با کیفیت و جلب رضایت کارفرمایان را به عنوان اصول اولیه حرفه‌ای خود تعریف و سرلوحه فعالیت‌های خود قرار داد و در ادامه راه، با جذب نیروهای متخصص و متعهد تلاش خود را در جهت ارتقای توان حرفه‌ای خویش به کار برد. در حال حاضر، رهیافت با حدود 45 نفر نیروی شاغل تمام وقت، پاره وقت و مشاور در سطوح کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا، یکی از مشاوران فعال در سطح کشور است که مورد تأیید نهادها و سازمان‌های زیر نیز می باشد:
 • سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور
 • جامعه مهندسان مشاور ایران
 • سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور
 • وزارت راه و شهرسازی
 • ادارات راه و شهرسازی استانهای محتف کشور
 • سازمان ملی استاندارد ایران
 • شورای‌ عالی هماهنگی ترافیک شهرهای کشور (وزارت کشور)
 • سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کل کشور
 • حوزه معاونت و سازمان حمل‌ و نقل و ترافیک شهرداری تهران و بسیاری از شهرهای کشور
 • حوزه معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران
 • مرکز تحقیقات وزارت راه و شهرسازی
رهیافت در مسیر فعالیت حرفه‌ای خود، با تجهیز به نرم‌افزارهای تخصصی و به روز، بستر لازم برای انجام بهتر پروژه‌ها و ارایه نتایج کیفی و قابل قبول را فراهم کرده و همواره سعی در به‌روزرسانی امکانات و توان تخصصی و نرم‌افزاری خود داشته است.
این شرکت تاکنون بیش از 120 پروژه مطالعاتی را که نتایج آن در بیش از 650 جلد گزارش ارایه شده است در سطح کشور و برای شهرداری‌ها و اداره‌های راه استان‌ها و سایر سازمان‌های ذیربط با موفقیت به انجام رسانده است.
شایان یاد است که رهیافت اندیشه فردا گواهینامه مدیریت کیفیت (ایزو 2008: 9001) را نیز دریافت کرده و کلیه فعالیت‌های خود را بر مبنای این استاندارد مدیریت می‌کند.

پیام مدیرعامل

تمام تلاش من و کلیه همکاران رهیافت بر این است، که با ایجاد ساختارهایی منظم، پویا و خلاق، در زمان مناسب، خدمتی با کیفیت و کاربردی به کارفرمایان در سراسر کشور عرضه شود تا منجر به بهیود وضعیت حمل‌ونقل، توسعه حمل‌ونقل پاک، کاهش تصادفات و حفظ جان شهروندان عزیز کشور شویم و باور داریم که می‌توان فعالیت‌های تأثیرگذار را با هدف بهره‌مندی بهینه از منابع در کشور انجام داد.
دکتر حسن زاده
مدیرعامل
ماموریت

ماموریت

مأموریت رهیافت، بهبود کیفیت خدمات مشاوره، آموزش، به روز رسانی مستمر اطلاعات و امکانات، افزایش سهم بازار، رضایت کارفرمایان و رقابت پذیری برای سازمان، پیشرو بر مبنای به روزترین ایده های مهندسی و بهره مندی از متخصصان توانمند می باشد.
استراتژی

استراتژی

رهیافت در راستای هدف توسعه پایدار، همواره تلاش دارد نتایجی کاربردی و علمی و قابل اجرا در کنار مباحث تئوریک و آکادمیک ارائه نماید و مجموعه ای کاملاً عمل گرا و نتیجه محوری می باشد.
اصول ارزش

اصول ارزش

احترام و اعتقاد به اصول انسانی و اخلاقی نوآوری و اعتقاد به استفاده از روشهای علمی و فن آوری های روز خلاقیت و کیفیت به عنوان عنصر کلیدی ایجاد تمایز ارزش آفرینی و تعهد به جامعه احترام به حقوق کارفرمایان اعتقاد به سرمایه ی انسانی به عنوان مهمترین سرمایه و عامل اصلی رشد و تعالی سازمان
چشم انداز

چشم انداز

رهیافت اعتقاد به نوآوری، ارزش آفرینی و تلاش روز افزون برای اثربخشی در توسعه مدیریت نوین درون و برون شهری در سطح کشور و درنتیجه بهبود کیفیت زندگی مردم می باشد