معرفی مهندسین مشاور رهیافت

مهندسین مشاور رهیافت اندیشه فردا  فعالیت خود را در سال 1380 با هدف ارایه خدمات مشاوره در زمینه‌های مهندسی و برنامه‌ریزی حمل و نقل، مهندسی ترافیک و مهندسی راه آغاز کرد و در ادامه دامنه فعالیت‌های خود را به سایر زمینه‌های مرتبط حرفه ای گسترش داد.
این شرکت از ابتدا، پایبندی به اخلاق حرفه‌ای، ارایه کار با کیفیت و جلب رضایت کارفرمایان را به عنوان اصول اولیه حرفه‌ای خود تعریف و سرلوحه فعالیت‌های خود قرار داد و در ادامه راه، با جذب نیروهای متخصص و متعهد تلاش خود را در جهت ارتقای توان حرفه‌ای خویش به کار برد. در حال حاضر، رهیافت با حدود 45 نفر نیروی شاغل تمام وقت، پاره وقت و مشاور در سطوح کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا، یکی از مشاوران فعال در سطح کشور است که مورد تأیید نهادها و سازمان‌های زیر نیز می باشد:
 • سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور
 • جامعه مهندسان مشاور ایران
 • سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور
 • وزارت راه و شهرسازی
 • ادارات راه و شهرسازی استانهای محتف کشور
 • سازمان ملی استاندارد ایران
 • شورای‌ عالی هماهنگی ترافیک شهرهای کشور (وزارت کشور)
 • سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کل کشور
 • حوزه معاونت و سازمان حمل‌ و نقل و ترافیک شهرداری تهران و بسیاری از شهرهای کشور
 • حوزه معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران
 • مرکز تحقیقات وزارت راه و شهرسازی
رهیافت در مسیر فعالیت حرفه‌ای خود، با تجهیز به نرم‌افزارهای تخصصی و به روز، بستر لازم برای انجام بهتر پروژه‌ها و ارایه نتایج کیفی و قابل قبول را فراهم کرده و همواره سعی در به‌روزرسانی امکانات و توان تخصصی و نرم‌افزاری خود داشته است.
این شرکت تاکنون بیش از 120 پروژه مطالعاتی را که نتایج آن در بیش از 650 جلد گزارش ارایه شده است در سطح کشور و برای شهرداری‌ها و اداره‌های راه استان‌ها و سایر سازمان‌های ذیربط با موفقیت به انجام رسانده است.
شایان یاد است که رهیافت اندیشه فردا گواهینامه مدیریت کیفیت (ایزو 2008: 9001) را نیز دریافت کرده و کلیه فعالیت‌های خود را بر مبنای این استاندارد مدیریت می‌کند.

پیام مدیرعامل

تمام تلاش من، کلیه همکاران رهیافت بر این است که با ایجاد ساختارهایی منظم، پویا و خلاق، در زمان مناسب، خدماتی با کیفیت و کاربردی به کارفرمایان در سراسر کشور عرضه شود تا منجربه بهبود وضعیت حمل¬و ¬نقل، کاهش تصادفات و حفظ جان شهروندان عزیز کشور شویم.

مهندس حسن زاده
مدیرعامل
ماموریت

ماموریت

مأموریت رهیافت، بهبود کیفیت خدمات مشاوره، آموزش، به روز رسانی مستمر اطلاعات و امکانات، افزایش سهم بازار، رضایت کارفرمایان و رقابت پذیری برای سازمان، پیشرو بر مبنای به روزترین ایده های مهندسی و بهره مندی از متخصصان توانمند می باشد.
استراتژی

استراتژی

رهیافت در راستای هدف توسعه پایدار، همواره تلاش دارد نتایجی کاربردی و علمی و قابل اجرا در کنار مباحث تئوریک و آکادمیک ارائه نماید و مجموعه ای کاملاً عمل گرا و نتیجه محوری می باشد.
اصول ارزش

اصول ارزش

احترام و اعتقاد به اصول انسانی و اخلاقی نوآوری و اعتقاد به استفاده از روشهای علمی و فن آوری های روز خلاقیت و کیفیت به عنوان عنصر کلیدی ایجاد تمایز ارزش آفرینی و تعهد به جامعه احترام به حقوق کارفرمایان اعتقاد به سرمایه ی انسانی به عنوان مهمترین سرمایه و عامل اصلی رشد و تعالی سازمان
چشم انداز

چشم انداز

رهیافت اعتقاد به نوآوری، ارزش آفرینی و تلاش روز افزون برای اثربخشی در توسعه مدیریت نوین درون و برون شهری در سطح کشور و درنتیجه بهبود کیفیت زندگی مردم می باشد